Producenci
O Firmie

Verrsus

Wyłączny dystrybutor Ragno

Studio Verrsus istnieje od 2002 i tworzą ją osoby z wieloletnim bogatym doświadczeniem w branży płytek ceramicznych oraz armatury sanitarnej. W pierwszych latach działalności głównym trzonem oferty były płytki z fabryk Francuskich należących do Włoskiego koncernu GRUPPO MARAZZI. 

Gruppo Marazzi to jeden z najwiekszych producentów płytek ceramicznych na świecie. Ze swymi fabrykami we Włoszech, Francji i Hiszpanii zajmuje bezapelacyjnie pozycję lidera w Europie. Ponadto dzięki fabrykom American Marazzi Tile oraz Monarch chlubi się znaczącą i ciągle rosnącą pozycją na rynku amerykańskim.

Kompletna i zróżnicowana gama produktów, będących w stanie zaspokoić najbardziej wyszukane gusta i wymagania techniczne to ponad 5.000 kombinacji kolorów, kształtów i wzorów z równoczesną możliwością zaoferowania klientom pełnej obsługi projektu. Strategia firmy Marazzi od początku charakteryzowała się wytwarzaniem awangardowych, zaawansowanych technicznie produktów, spełniających najwyższe standardy jakości. Marazzi był jednym z pierwszych zakładów w branży ceramicznej, który już w 1994 r. uzyskał Certyfikat Jakości ISO 9001, gwarantujący najwyższą jakość na wszystkich poziomach działalności firmy: od projektowania i rozwoju wyrobu, poprzez procesy produkcyjne, aż po wyrób końcowy i serwis.

Od 2007 roku Studio Verrsus dzięki aktywnej i profesjonalnej działalności została wyróżniona i uzyskała wyłączność na Polskę wybranych fabryk z GRUPY MARAZZI, w skład której wchodzą fabryki: CAROFRANCE, ALFA FRANCE, BRICO INDUSTRIE, Verrsus.

Aktualnie Studio Verrsus zajmuje się budową sieci dystrybucji płytek ceramicznych w salonach łazienkowych wybranych fabryk w Polsce oraz współpracą z biurami projektowymi i firmami wykonawczymi. Dla naszych przyszłych i obecnych klientów, stworzyliśmy salę wzorcową, gdzie w otoczeniu ekspozycji z płytek można zapoznać się z produktami oraz swobodnie dobierać różne zestawienia wzorów i kolorów.

W związku z dynamicznym rozwojem rynku inwestycji, zapraszamy do współpracy architektów, inwestorów oraz firmy budowlane. Zapewniamy profesjonalne doradztwo, terminowość dostaw oraz wysoką jakość produktów.
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl